امروز
تودیع و معارفه ای با حاشیه های خواندنی/ عبور از درهای بسته جادری برای دیدار با همتی1396/06/27
تودیع و معارفه ای با حاشیه های خواندنی/ عبور از درهای بسته جادری برای دیدار با همتی
خبر هرمزگان - مراسم معارفه استاندار جدید هرمزگان صبح امروز با حاشیه هایی همراه بود که خبرنگار خبر هرمزگان بخشی هایی از آن را روایت می کند.
هرمزگان و استاندار مقتدر- دکتر محمود رئوفی1396/06/27
هرمزگان و استاندار مقتدر- دکتر محمود رئوفی
خبر هرمزگان/ نگاه دیگران- با وجود گذشت حدود تنها یک هفته از انتصاب استاندار جدید هرمزگان، تحلیل ها و یادداشت های فعالان فرهنگی و سیاسی در این مدت بدون وقفه منتشر شده است. دکتر محمود رئوفی مشاور کناره گرفته استاندار سابق و استاد دانشگاه که سابقه مدیریت اجرایی نیز در کارنامه خود دارد دیدگاه خود در این زمینه را به طور شفاف منتشر کرده است.
گام های معلق در فرهنگ و ارشاد هرمزگان- کریم کیانی1396/06/26
گام های معلق در فرهنگ و ارشاد هرمزگان- کریم کیانی
خبر هرمزگان/ دیدگاه دیگران- شنیده ها حاکی از آن است که علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به زودی کرسی این اداره کل را به مقاصد مدیریتی دیگر رها خواهد کرد و این در حالی است که به نظر نمی رسد وی گزینه ای برای جانشینی خود از درون مجموعه آماده کرده باشد.
روایت ازدواج کودکان در هرمزگان؛ از سفره فقیرانه تا سفره عقد فاصله کوتاه است1396/06/15
روایت ازدواج کودکان در هرمزگان؛ از سفره فقیرانه تا سفره عقد فاصله کوتاه است
خبر هرمزگان- چندین سال است که در استان هرمزگان به ویژه در مناطق دور افتاده و روستاهای شرق این استان شاهد ازدواج دخترکانی با مردانی در سن پائین تر از 30 سال و یا از خود بزرگتر که جای پدر و پدر بزرگشان را دارند هستیم که به خاطر فقر مالی و اقتصادی خانواده هایشان تن به ازدواج اجباری و غیر قانونی می دهند.
قرار بود بندرعباس دیگر تبعیدگاه نباشد- کاملیا کاکی1396/06/11
قرار بود بندرعباس دیگر تبعیدگاه نباشد- کاملیا کاکی
خبر هرمزگان- سی سال در بندرعباس زندگی کردم و هر بار به خودم گفتم یک زمانی اینجا تبعیدگاه بوده، اگر صبر کنی روزهای خوبش را هم می بینی. صبر کردیم، صبر کردیم، صبر کردیم اما هنوز تمام مسئولین بندرعباس را به شکل همان تبعیدگاه می بینند، تبعیدگاهی که پولساز است؛ مثل مزارع پنبه در آمریکای جنوبی. با یک مشت برده که تا زنده اند فقط باید پول در بیاورند و این پول به شریان کشور تزریق شود. برای همین مهم نیست شهری که بخش بزرگی از ثروت کشور را تامین کند، در فقر زیرساخت هایش دست و پا بزند.
احتمال تغییر استاندار هرمزگان قوت گرفت1396/06/06
احتمال تغییر استاندار هرمزگان قوت گرفت
خبر هرمزگان- قطار جابه‌جایی‌ و تغییر و تحول استانداران در دولت دوازدهم در وزارت کشور به حرکت در آمد و شنیده‌ها حاکی از آن است که تا این مرحله شش استاندار تغییر می‎کنند.
شنبه نامه/ شورا بازی یا شهردارِ شورا بازان1396/06/04
شنبه نامه/ شورا بازی یا شهردارِ شورا بازان
خبر هرمزگان- شنبه نامه این هفته پس از انتخاب شهردار و رییس شورای شهر بندرعباس، بیشتر حال و هوایی شورایی دارد. به هر حال سر و کار داشتن با مولتی عصاره فضایل شهر، که سرعت انتخاب شهردارشان از سفارش یک پیتزا هم کمتر بود سوژه ای نیست که بشود به سادگی از کنار آن گذشت.
کاندیداهای شهرداری بندرعباس، عجایب عالم سیاست/ سید ابراهیم حسینی– کارشناس ارشد حقوق جزا1396/06/01
کاندیداهای شهرداری بندرعباس، عجایب عالم سیاست/ سید ابراهیم حسینی– کارشناس ارشد حقوق جزا
خبر هرمزگان- یاداشت وارده- انتخاب شهردار بندرعباس پس از کش و قوس های فراوان انجام شد اما تحلیل رفتار کاندیداهای شهرداری و اعضای شورای پنجم را می توان از عجایب عالم سیاست دانست.
شعبده بازی در شورا!1396/06/01
شعبده بازی در شورا!
خبر هرمزگان- بر اساس برنامه اعلام شده چند ساعت دیگر، شورای شهر بندرعباس در جلسه علنی چهارشنبه اول شهریورماه، از بین هفت کاندیدا، فرمان مدیریت شهری را به یکی از این گزینه ها خواهد سپرد.
بندرعباس جای خوبی برای مردن نیست- امیر حسین والا1396/05/30
بندرعباس جای خوبی برای مردن نیست- امیر حسین والا
خبر هرمزگان-یاداشت وارده- نمی دانم آیا تا به حال گذرتان به آرامستان بندرعباس خورده است یا خیر؟! برای شرکت در مراسم تشییع عزیزی از دست رفته یا تسلیت گفتن به آشنایی داغدار. هر چند این مکان جایی ست که مقصد نهایی همه ی انسان هاست و دیر یا زود باید در همین خانه ابدی ِ جسم مان منزل کنیم.
شفاف سازی پیش نیاز شورای پنجم بندرعباس- نیما صفا - حقوقدان، فعال فرهنگی اجتماعی1396/05/29
شفاف سازی پیش نیاز شورای پنجم بندرعباس- نیما صفا - حقوقدان، فعال فرهنگی اجتماعی
خبر هرمزگان- یاداشت وارده - یکی از مهمترین اقداماتی که بر اساس قانون بر عهده ی شورای شهر می باشد، انتخاب شخصی به عنوان شهردار است که تصدی امور شهر و ارکان مدیریت شهری را بر عهده می گیرد.
لیوا گروهی محلی با قابلیت های جهانی1396/05/23
لیوا گروهی محلی با قابلیت های جهانی
خبر هرمزگان- گروه موسیقی لیوا یا به قول جوان ترها و اهل موسیقی "لیوا بَند" هر چند تمرکز خود را بر موسیقی های مختلف محلی قرار داده اما توان و قابلیت آن را دارد تا نماینده شایسته گونه هایی خاص از موسیقی ایران، در استیج های جهانی باشد.
شنبه نامه/ اندر حکایت سرپرست بازی های دمِ آخر و 1396/05/21
شنبه نامه/ اندر حکایت سرپرست بازی های دمِ آخر و " من " نامه های شیخ شرق
خبر هرمزگان- دفتر شنبه نامه این هفته را با گذری بر سرپرست بازی های دمِ آخر و دوران گذار باز می کنیم.
شنبه نامه منهای یک/ پاکبان بندرعباس قربانی گرما یا رنج تدریجی1396/05/13
شنبه نامه منهای یک/ پاکبان بندرعباس قربانی گرما یا رنج تدریجی
خبر هرمزگان- شنبه نامه این هفته یکی دو تفاوت با شنبه نامه های پیشین دارد: اول آن که یک روز زودتر منتشر می شود و این تعجیل را بگذارید به پای تاخیر برخی مسوولان و نهادها در انجام وظایفی که به آنها اشاره خواهیم کرد. دوم آن که نام " شنبه نامه منهای یک" را می توان به شهری پیوند زد که یکی از شهروندان آن کم شده است. این شنبه نامه، گزارش ویژه ای (البته نه از نوعی که ادارات به روزی نامه ها می دهند) است که به ناگفته هایی درباره جان باختن زنده یاد "سید علی حسینی" پاکبان بازار روز اختصاص یافته است.
شنبه نامه: شورای شناور، زایمان های آمبولانسی و فشن شوی بندری1396/05/07
شنبه نامه: شورای شناور، زایمان های آمبولانسی و فشن شوی بندری
خبر هرمزگان- شنبه نامه این هفته به یمن گفتار و رفتار و برنامه های استان در چند روز گذشته بابرکت و مفصل شده و از شورای شهری های شناور تا فشن شوی بندری را در خود گنجانده است.
شنبه نامه: وصلت ناتمام در ایتالیا و انتخابات با کلاس در بندر1396/04/31
شنبه نامه: وصلت ناتمام در ایتالیا و انتخابات با کلاس در بندر
خبر هرمزگان- شنبه نامه آخر تیرماه بنا نبود سفر مقامات بندر به شهر باری ایتالیا باشد اما پای خواهر و خواهرخواندگی که وسط باشد رگ غیرت اهل رسانه هم متورم می شود.
شنبه نامه: از دعوای اسنپ بندری تا چرخبال بی نیروی وزیر نیرو1396/04/24
شنبه نامه: از دعوای اسنپ بندری تا چرخبال بی نیروی وزیر نیرو
خبر هرمزگان- هفته گذشته تاکسی اسنپ ها که حسابی شهروندان تهرانی را دلخوش کرده و دل تاکسی تلفنی ها را خون کرده به سوژه دعوا و اختلاف در بندرعباس تبدیل شد.
قصه صندوق ها به سر نرسید/ نامه نگاری دوباره نمایندگان1396/04/19
قصه صندوق ها به سر نرسید/ نامه نگاری دوباره نمایندگان
خبر هرمزگان- پس از مصاحبه اواخر هفته گذشته احمد مرادی و اعلام قطعی نتیجه انتخابات شورای شهر از سوی فرمانداری بندرعباس، زمزمه هایی مبنی بر احتمال بازشماری ۱۵۵ صندوق باقی مانده به گوش می رسد.
شنبه نامه/ گفت و نگفت های هفته1396/04/17
شنبه نامه/ گفت و نگفت های هفته
خبر هرمزگان- رویدادها و نشست ها و دید و بازدیدهای هفتگی استان از این پس دستمایه محتوای جدیدی با عنوان شنبه نامه خواهد بود که مرور و تلنگری گذراست بر آنچه که ممکن است در لابلای اخبار روزانه ندیده و نگفته مانده باشد...
عضو کمیسیون حقوقی مجلس: برخی گمرگی ها با قاچاقچیان هم دست شده اند1396/04/14
عضو کمیسیون حقوقی مجلس: برخی گمرگی ها با قاچاقچیان هم دست شده اند
خبر هرمزگان- عضو کمیسیون حقوقی مجلس مدعی شد: فساد اداری عامل اصلی قاچاق کالا به کشور است و برخی واحدهای گمرگی خود رسما وارد کننده کالای قاچاق و برخی هم با قاچاقچیان هم دست شده اند.
ذوالقدر: اگر مرادی و هاشمی تختی همراهی کنند تا آخر ایستاده ام/ تاکید بر ادامه بازشماری صندوق ها1396/04/13
ذوالقدر: اگر مرادی و هاشمی تختی همراهی کنند تا آخر ایستاده ام/ تاکید بر ادامه بازشماری صندوق ها
خبر هرمزگان- عضو هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهاى شهر و روستای هرمزگان گفت: اگر احمد مرادی و هاشمی تختی همت و همراهی کنند، تا آخر براى دفاع و احقاق حق معترضین انتخابات شورای شهر بندرعباس و مردم ایستاده‌ام.
ماجرای عکس های محرمانه فاجعه ایرباس 6551396/04/12
ماجرای عکس های محرمانه فاجعه ایرباس 655
خبر هرمزگان- محرمانه! عکس‌هایی که 29 سال پیش، عربعلی هاشمی از حادثه حمله ناو جنگی آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرباس 655 ایران‌ ایر ثبت کرد، مدت‌هاست مُهر محرمانه‌ خورده‌اند.
شناورهای کوچک هرمزگان کوله بر می شوند1396/04/01
شناورهای کوچک هرمزگان کوله بر می شوند
خبر هرمزگان- رئیس اتاق اصناف هرمزگان گفت: پس از ساماندهی شناورهای سبک فعال استان و تعریف آن در قالب طرح کوله‌بری، جابه‌جایی کالاهای مورد نیاز قطر و عمان از طریق اصناف هرمزگان بازاریابی، تأمین و صادر می شود.
از آکواریوم تا تکفیری ها در مصاحبه سالانه رییس کل دادگستری هرمزگان1396/03/31
از آکواریوم تا تکفیری ها در مصاحبه سالانه رییس کل دادگستری هرمزگان
خبر هرمزگان- رئیس کل دادگستری هرمزگان در مصاحبه سالانه خود درباره بسیاری از مسائل مهم حقوقی و قضایی استان از پروژه موسوم به آکواریوم شهرداری بندرعباس گرفته تا حکم تکفیری ها توضیح داد.
رضا صادقی: رییس جمهوری حرمت هنرمندان را برگرداند/ ما محتاج نیستیم1396/03/30
رضا صادقی: رییس جمهوری حرمت هنرمندان را برگرداند/ ما محتاج نیستیم
خبر هرمزگان- رضا صادقی هنرمند هرمزگانی موسیقی پاپ کشور گفت: هنرمندان محتاج نیستند و رییس جمهوری باید حرمت موسیقی و موزیسین را به آنان بازگرداند.
جیر جیرک درمانی در همسایگی هرمزگان+ گزارش تصویری1396/03/30
جیر جیرک درمانی در همسایگی هرمزگان+ گزارش تصویری
خبر هرمزگان- برخی مردم بومی شهرهای زیدآباد، شهر بابک و سیرجان در فاصله 290 کیلومتری بندرعباس، معتقدند جیر جیرک با طبیعت گرمی که دارد علاج بسیاری از دردها از جمله نفخ و گرفتگی و درد دست و پا و کمر است.
دبیر حزب موتلفه هرمزگان: قصور را بپذیرید/ تمام صندوق ها بازشماری شود1396/03/30
دبیر حزب موتلفه هرمزگان: قصور را بپذیرید/ تمام صندوق ها بازشماری شود
خبر هرمزگان- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی هرمزگان با صدور بیانیه ای، از متولیان برگزاری انتخابات شورای شهر بندرعباس خواست ضمن پذیرش قصور، پیشگام باشند و با بازشماری تمام صندوق های آرای شورای شهر بندرعباس از تضییع حق احدی از انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان جلوگیری کنند.
خون را با کتاب پاک کنیم - محمد سایبانی، کنشگر هنری1396/03/24
خون را با کتاب پاک کنیم - محمد سایبانی، کنشگر هنری
خبر هرمزگان - 19رمضان سال گذشته، خبر شهادت دو محیط بان هرمزگان، مردم استان و کشور را اندوهگین کرد و اکنون در یکمین سالگرد این رویداد تلخ، یادداشت محمد سایبانی، فعال فرهنگی و هنری درین باره را می خوانیم:
حرمت شکنان حریم دریا1396/03/20
حرمت شکنان حریم دریا
خبر هرمزگان- بحث ساخت و ساز در حریم دریا موضوع تازه ای نیست اما هر از چند گاهی به بهانه ای، موج جدیدی بر می دارد و طوفانی بین جمعی از ساحل نشینان برپا می کند.
آقای استاندار از خودفشاری شروع کنید1396/03/19
آقای استاندار از خودفشاری شروع کنید
خبر هرمزگان- در گرماگرم روز حادثه تروریستی تهران، استاندار هرمزگان در کارگروه رفع موانع تولید نکاتی را مطرح کرد که می توان از آن به عنوان فرار به جلو یاد کرد.
<   <<  1 2 3 4  >>   >  
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آخرین اخبار
اعمال محدودیت های ترافیکی مراسم جمعه 31 شهریور در بندرعباس بازگشت عقاب زخمی به آسمان بشاگرد تصادف ساختگی پلیس راه، محور بندرعباس سیرجان را مسدود کرد قایق تیم دراگون بوت بانوان هرمزگان در دریا شکست/ نجات 22 قایقران با کمک مردم تودیع و معارفه ای با حاشیه های خواندنی/ عبور از درهای بسته جادری برای دیدار با همتی هرمزگان و استاندار مقتدر- دکتر محمود رئوفی گام های معلق در فرهنگ و ارشاد هرمزگان- کریم کیانی هجوم مورچه ها به نوزادان رها شده کنار بیمارستانی در بندرعباس استاندار جدید هرمزگان دوشنبه می آید علت مرگ نهنگ ۳۵ تنی در جزیره سیری نامشخص است امام جمعه جاسک: دست مسئولین به خون مردم آلوده است پرستاران میناب با مهربانی به استقبال مهر رفتند گمرک شهید رجایی دروازه ورود تله موش به ایران مجروحان حمله تروریستی عراق هرمزگانی هستند/ پسر ۱۰ ساله رودانی قربانی حمله تروریستی داعش در عراق استاندار جدید هرمزگان را بیشتر بشناسیم جادری رفت/ همتی استاندار هرمزگان شد مولوی عبدالحمید: برگ برنده روحانی آرای اهل سنت بود/ امکان دارد در انتخابات آینده از اصولگرایان حمایت کنیم جوان 35 ساله در استخر کدام هتل بندرعباس غرق شد انتقاد اقتصاددان اصلاح طلب از بی‌توجهی وزیر راه به حادثه تصادف دانش‌ آموزان هرمزگانی شوک الکتریکی جان سیم بان جاسکی را گرفت امضای قرارداد ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورویی برای هرمزگان در روسیه هشدار وزارت بهداشت نسبت به سوداگری با نام دین/ چیزی به اسم"طب اسلامی" نداریم دستگیری 30 سارق در بندرعباس روایت ازدواج کودکان در هرمزگان؛ از سفره فقیرانه تا سفره عقد فاصله کوتاه است شناسایی و دستگیری باند جعل اسکناس و اسناد دولتی در بندرعباس/ احتمال همکاری برخی عوامل دولتی با جاعلان به كدامين گناه كشته شدند؟/ بِأَيِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ ورود دیوان محاسبات به پرونده اردوی مرگبار هرمزگان استعفای مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان قرار بود بندرعباس دیگر تبعیدگاه نباشد- کاملیا کاکی آیت الله نعیم آبادی: مسئولان از حادثه اردوی دانش آموزی آسان نگذرند یکی از دانش آموزان سانحه واژگونی اتوبوس: ساعت 23 به سوی استان فارس حرکت کردیم/ بین زمین و هوا معلق بودم آخرین جزییات حادثه مرگبار اتوبوس دانش آموزان ورود محتوای دریایی به ۴۰ کتاب درسی آئین نامه ته لنجی ابلاغ شد/ ۱۰میلیون تومان معافیت گمرکی برای هر ملوان، شش بار در سال دبیر کمیته بانوان هیات فوتبال هرمزگان: فوتبال بانوان استان حامی مالی ندارد اعزام سه گروه عملیاتی به منطقه زلزله زده/ ریزش سقف یک مدرسه، ترک خوردگی دیوار برخی منازل و یک مصدوم جزیی دارِ مجازات برای مرد متجاوز در بندرعباس زمین لرزه 5 و 4 دهم ریشتری زیارتعلی به خیر گذشت/ مدیرکل مدیریت بحران: خسارت مالی و جانی نداشته ایم اعلام محدودیت و ممنوعیت ترافیکی صبح جمعه در بندرعباس فرهنگ و ارشاد هرمزگان اشک آقای خنده را در آورد/ لغو همایش خنده حسن ریوندی در بندرعباس جلسه پر جدال شورای شهر/ مصوبات اساسی در وقت اضافی آموزش و پرورش هرمزگان: معلمان جدید متعهد به خدمت در منطقه محروم هستند آب و فاضلاب و شهرداری متهم ردیف اول کشند قرمز دو روز نبرد شهر به شهر پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در خشکی و ساحل/ کشف سه تن و ۷۰۰ کیلو مواد مخدر، دستگیری ۱۴ قاچاقچی احتمال تغییر استاندار هرمزگان قوت گرفت دفاع استاندار هرمزگان از آلومینیوم و سرزنش کشتی سازی کاندیدای انصرافی از شهردار بندرعباس پُست می گیرد ادامه تجمع اعتراضی کارگران کشتی سازی برای سومین روز انفجار پیک نیک در بندرعباس حادثه آفرید پیشکسوت حمل و نقل هرمزگان: کارخانجات فولاد حق میلیاردی استان را به اصفهان می دهند مشاهده آرشیو
  • پر بازدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به خبر هرمزگان است و استفاده از مطالب، با ذکر منبع بلامانع است.