امروز
شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به ۲۲۱ نفر رسید/ ۷ مبتلا و یک فوتی جدید1399/01/15
شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به ۲۲۱ نفر رسید/ ۷ مبتلا و یک فوتی جدید
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان گفت: طی یک روز اخیر نتیجه‌ی آزمایش کرونای ۷ بیمار دیگر در استان مثبت اعلام شد و بر این‌ اساس شمار مبتلا شدگان قطعی به کرونا در استان به ۲۲۱ نفر رسید.
کرونا در هرمزگان و منبت کاری روی تانک جنگی1399/01/15
کرونا در هرمزگان و منبت کاری روی تانک جنگی
خبر هرمزگان- فرض کنید در کشاکش میدان جنگی نابرابر و نفسگیر که در هر لحظه عده ای بر خاک می افتند، کسی پیدا شود و ایده منبت کاری روی تانک های جنگی با هدف تقویت روحیه سربازان و تلطیف فضای جبهه را بدهد.
مبتلایان کرونا در هرمزگان از ۲۰۰ نفر گذشت/ ۱۵ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت ثبت شد1399/01/14
مبتلایان کرونا در هرمزگان از ۲۰۰ نفر گذشت/ ۱۵ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت ثبت شد
خبر هرمزگان- معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته با اضافه شدن 15 مورد جدید، شمار افراد مبتلا به بیماری کرونا در استان هرمزگان به 214 نفر رسید.
پیش بینی مه صبحگاهی و وزش باد تا اوایل هفته آینده/ هوا گرمتر می شود1399/01/14
پیش بینی مه صبحگاهی و وزش باد تا اوایل هفته آینده/ هوا گرمتر می شود
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: پدیده غالب سواحل و جزیره های استان تا روز شنبه هفته آینده مه رقیق صبحگاهی و وزش ملایم باد خواهد بود.
اطلاعیه پلیس هرمزگان درباره محدود ساری تردد1399/01/12
اطلاعیه پلیس هرمزگان درباره محدود ساری تردد
خبر هرمزگان- فرماندهی انتظامی هرمزگان روز سه شنبه ۱۲ فروردین با صدور اطلاعیه ای، محدودیت های جدید برای پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا را اعلام کرد.
شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به ۱۹۸ نفر رسید/ یک نفر جان باخت1399/01/12
شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به ۱۹۸ نفر رسید/ یک نفر جان باخت
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی هرمزگان گفت: طی یک روز اخیر نتیجه‌ی آزمایش کرونای ۸ بیمار دیگر در هرمزگان مثبت اعلام شد و بر این‌ اساس شمار مبتلا شدگان قطعی به کرونا در استان به ۱۹۸ نفر رسید.
شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۱۹۰ نفر رسید1399/01/11
شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۱۹۰ نفر رسید
خبر هرمزگان- رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با افزایش ۹ مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار مبتلایان به کرونا در استان به ۱۹۰ نفر رسید.
جزییات سامانه بارشی در مناطق هرمزگان1399/01/10
جزییات سامانه بارشی در مناطق هرمزگان
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با تقویت موج بارشی در استان هرمزگان، شرایط بارشی از یکشنبه شب مناسب خواهد شد.
آخرین خبرهای کرونا در هرمزگان/ افزایش شمار مبتلایان به ۱۸۱ نفر/ یک نفر فوتی1399/01/10
آخرین خبرهای کرونا در هرمزگان/ افزایش شمار مبتلایان به ۱۸۱ نفر/ یک نفر فوتی
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی هرمزگان گفت: طی یک روز اخیر نتیجه‌ی آزمایش کرونای دو بیمار دیگر در بندرعباس مثبت اعلام شد تا شمار مبتلا شدگان قطعی به کرونا در استان به ۱۸۱ نفر برسد و یک نفر نیز جان خود را از دست داد.
پلیس از ورود هزار و 985 خودرو به هرمزگان جلوگیری کرد1399/01/10
پلیس از ورود هزار و 985 خودرو به هرمزگان جلوگیری کرد
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی استان گفت: از روز گذشته (جمعه هشتم فروردین) با همکاری هلال احمر،شبکه بهداشت و بسیج تعداد 30 هزار و 217 نفر تب سنجی و غربالگری شده و در این مدت از ورود هزار و 985 خودرو با پلاک غیر بومی به شهرهای استان جلوگیری شده است.
روز رکورد شکنی کرونا در ایران/ کرونا شمار هرمزگان ثابت روی عدد شش1399/01/10
روز رکورد شکنی کرونا در ایران/ کرونا شمار هرمزگان ثابت روی عدد شش
خبر هرمزگان- در حالی که با ثبت ۳۰۷۶ بیمار جدید، رکورد مبتلایان روزانه کرونا در کشور از ابتدا تاکنون شکسته شد، کرونا شمار هرمزگان همچنان روی عدد شش ثابت مانده است.
افزایش سه برابری مبتلایان روزانه کرونا در کشور و روند ثابت هرمزگان/ شمار بیماران به 173 نفر رسید1399/01/08
افزایش سه برابری مبتلایان روزانه کرونا در کشور و روند ثابت هرمزگان/ شمار بیماران به 173 نفر رسید
خبر هرمزگان- در حالی که از دو روز پیش تاکنون تعداد مبتلایان روزانه کرونا در کشور تقریبا سه برابر و به عدد سه هزار نفر در روز نزدیک شده، این آمار روزانه در هرمزگان تغییر محسوسی نداشته است و با شش مورد ابتلای جدید، شمار بیماران به 173 نفر رسید.
فوری/ شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به 167 نفر رسید1399/01/07
فوری/ شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به 167 نفر رسید
خبر هرمزگان- طی یک روز اخیر نتیجه‌ی آزمایش کرونای شش نفر دیگر از بیماران در هرمزگان مثبت اعلام شد و بر این‌ اساس شمار مبتلاشدگان قطعی به کرونا در استان به ۱۶۷ نفر رسید.
محمدنور، نخستن نوزاد متولد شده سال ۹۹ در هرمزگان1399/01/06
محمدنور، نخستن نوزاد متولد شده سال ۹۹ در هرمزگان
خبر هرمزگان- مدیرکل ثبت احوال هرمزگان گفت: «محمدنور » فرزند مسعود و فاطمه نخستین نوزاد متولد شده این استان در بامداد اول فروردین سال ۹۹ است.
خسارت ۴۳۰۰ میلیارد ریالی باران به زیر ساخت های هرمزگان1399/01/06
خسارت ۴۳۰۰ میلیارد ریالی باران به زیر ساخت های هرمزگان
خبر هرمزگان- بر اساس گزارش‌های اولیه مدیریت بحران استانداری هرمزگان، در بارندگی اخیر افزون‌ بر چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال خسارت به زیرساخت‌های بخش‌های مختلف این استان وارد شد.
تانکر گازوییل در جاده حاجی آباد آتش گرفت1399/01/05
تانکر گازوییل در جاده حاجی آباد آتش گرفت
خبر هرمزگان- معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی بندرعباس، گزارش واژگونی و حریق یک دستگاه تانکر حمل سوخت گازوئیل در محور بندرعباس به سیرجان در ساعت 21 و چهار دقیقه اطلاع داده شد.
فولاد هرمزگان پشت تحریم را خم کرد/ تولید یک میلیون و 460 هزار تن محصول اسلب در سال 981399/01/04
فولاد هرمزگان پشت تحریم را خم کرد/ تولید یک میلیون و 460 هزار تن محصول اسلب در سال 98
خبر هرمزگان- مدیر عامل فولاد هرمزگان تحقق تولید یک میلیون و 460 هزار و 106 تن محصول اسلب این شرکت در سال 98 را نشان از شایستگی و توانایی فولاد هرمزگان در عرصه فولاد کشور و نتیجه همت و تلاش کارکنان عملیاتی و ستادی عنوان کرد.
مخزن سد استقلال میناب کامل آبگیری شد1399/01/04
مخزن سد استقلال میناب کامل آبگیری شد
خبر هرمزگان- در پی بارش‌های ۲ روز گذشته ورودی آب به سد استقلال میناب چهار هزار متر مکعب در ثانیه بوده و مخزن این سد به طور کامل آبگیری شده است.
انتقال قاچاقی مسافر به کیش در روزهای قرنطینه1399/01/04
انتقال قاچاقی مسافر به کیش در روزهای قرنطینه
خبر هرمزگان- جانشین پایگاه دریابانی کیش از توقیف ۵ قایق مسافربری و دستگیری ۲۱ مسافر غیرقانونی در آب‌های جزیره کیش خبر داد.
یک مسوول: تعدادی از تهرانی ها در هرمزگان بستری شده اند1399/01/04
یک مسوول: تعدادی از تهرانی ها در هرمزگان بستری شده اند
خبر هرمزگان- فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران گفت: تعدادی از شهروندان تهرانی که به استان‌های خراسان رضوی، هرمزگان و یزد سفر کرده بودند به دلیل بروز علائم بیماری در بیمارستان‌های این سه استان بستری شدند.
مادر و دختر ۵ ساله هرمزگانی قربانی طغیان رودخانه شدند1399/01/03
مادر و دختر ۵ ساله هرمزگانی قربانی طغیان رودخانه شدند
خبر هرمزگان- سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: يك مادر به همراه دختر ۵ ساله اش در روستاهاى بخش تخت در حال عبور از رودخانه غرق شدند.
سیریک در صدر بارندگی های هرمزگان1399/01/03
سیریک در صدر بارندگی های هرمزگان
خبر هرمزگان- کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: بیشترین بارش های ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان سیریک با ۲۶ میلیمتر، سردشت بشاگرد ۲۵ میلیمتر، جزیره بوموسی با ۲۴ میلیمتر، قشم ۱۸ میلیمتر و میناب و بستک با حدود ۱۵ میلیمتر بوده است.
مقام معظم رهبری: جهش تولید، ابزار قدرت کشور است1399/01/03
مقام معظم رهبری: جهش تولید، ابزار قدرت کشور است
خبر هرمزگان- رهبر انقلاب در سخنان زنده و تلویزیونی خطاب به ملت ایران به‌ مناسبت عید مبعث و سال نو، قوت و برتری در فضای مجازی و پیشرفت و برتری در زمینه بهداشت و درمان را از ابزارهای قوی شدن برشمردند و افزودند: جهش تولید یکی دیگر از ابزارهای قوی‌شدن است.
شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به 148 نفر رسید1399/01/03
شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به 148 نفر رسید
خبر هرمزگان- سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، جانباختگان و بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ را در کشور اعلام کرد.
هرمزگان بدون ابتلای جدید به کرونا1399/01/02
هرمزگان بدون ابتلای جدید به کرونا
خبر هرمزگان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از روز گذشته تاکنون خوشبختانه مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در استان هرمزگان نداشته ایم.
۱۷ نفر به مبتلایان کرونا در هرمزگان افزوده شد/ آخرین فوتی بانوی خانه دار است1399/01/01
۱۷ نفر به مبتلایان کرونا در هرمزگان افزوده شد/ آخرین فوتی بانوی خانه دار است
خبر هرمزگان- رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: طی بیست و چهار ساعت اخیر نتیجه‌ی آزمایش ۱۷ نفر دیگر مثبت شد و یک بیمار نیز جان خود را از دست داد.
رهبر انقلاب سال ۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند1399/01/01
رهبر انقلاب سال ۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند
خبر هرمزگان- مقام معظم رهبری در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.
هشدار فرمانده پلیس راه کشور: سیل خودروها به سمت جنوب در حرکت است1399/01/01
هشدار فرمانده پلیس راه کشور: سیل خودروها به سمت جنوب در حرکت است
خبر هرمزگان- فرمانده پلیس راه کشور با اظهار نگرانی از موج حرکت خودروها به سمت محورهای جنوبی، نسبت به پیامدهای آن هشدار داد.
ثبت ۵ کرونایی مثبت در ۲۴ ساعت گذشته/ افزایش مبتلایان در هرمزگان به ۱۲۹ نفر1398/12/29
ثبت ۵ کرونایی مثبت در ۲۴ ساعت گذشته/ افزایش مبتلایان در هرمزگان به ۱۲۹ نفر
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: با اضافه شدن پنج مبتلای دیگر، آمار بیماران کرونایی در استان هرمزگان به ۱۲۴ نفر افزایش پیدا کرده است.
اصناف هرمزگان تا ۱۵ فروردین تعطیل خواهند بود1398/12/29
اصناف هرمزگان تا ۱۵ فروردین تعطیل خواهند بود
خبر هرمزگان- رییس سازمان صصنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: برای حفظ سلامتی مردم و بازاریان از خظر ابتلا به کرونا؛ تمامی بازارها و مجتمع‌های تجاری در سراسر استان هرمزگان از جمعه ۱ فروردین تا ۱۵ فروردین ماه ۹۹ رسما تعطیل خواهند بود.
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >  
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آخرین اخبار
شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به ۲۲۱ نفر رسید/ ۷ مبتلا و یک فوتی جدید کرونا در هرمزگان و منبت کاری روی تانک جنگی مبتلایان کرونا در هرمزگان از ۲۰۰ نفر گذشت/ ۱۵ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت ثبت شد پیش بینی مه صبحگاهی و وزش باد تا اوایل هفته آینده/ هوا گرمتر می شود اطلاعیه پلیس هرمزگان درباره محدود ساری تردد شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به ۱۹۸ نفر رسید/ یک نفر جان باخت شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۱۹۰ نفر رسید جزییات سامانه بارشی در مناطق هرمزگان آخرین خبرهای کرونا در هرمزگان/ افزایش شمار مبتلایان به ۱۸۱ نفر/ یک نفر فوتی پلیس از ورود هزار و 985 خودرو به هرمزگان جلوگیری کرد روز رکورد شکنی کرونا در ایران/ کرونا شمار هرمزگان ثابت روی عدد شش افزایش سه برابری مبتلایان روزانه کرونا در کشور و روند ثابت هرمزگان/ شمار بیماران به 173 نفر رسید فوری/ شمار مبتلایان کرونا در هرمزگان به 167 نفر رسید محمدنور، نخستن نوزاد متولد شده سال ۹۹ در هرمزگان خسارت ۴۳۰۰ میلیارد ریالی باران به زیر ساخت های هرمزگان تانکر گازوییل در جاده حاجی آباد آتش گرفت فولاد هرمزگان پشت تحریم را خم کرد/ تولید یک میلیون و 460 هزار تن محصول اسلب در سال 98 مخزن سد استقلال میناب کامل آبگیری شد انتقال قاچاقی مسافر به کیش در روزهای قرنطینه یک مسوول: تعدادی از تهرانی ها در هرمزگان بستری شده اند مادر و دختر ۵ ساله هرمزگانی قربانی طغیان رودخانه شدند سیریک در صدر بارندگی های هرمزگان مقام معظم رهبری: جهش تولید، ابزار قدرت کشور است شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به 148 نفر رسید کمک ۵۰ میلیارد ریالی فولاد هرمزگان به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بدون ابتلای جدید به کرونا ۱۷ نفر به مبتلایان کرونا در هرمزگان افزوده شد/ آخرین فوتی بانوی خانه دار است رهبر انقلاب سال ۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند هشدار فرمانده پلیس راه کشور: سیل خودروها به سمت جنوب در حرکت است ثبت ۵ کرونایی مثبت در ۲۴ ساعت گذشته/ افزایش مبتلایان در هرمزگان به ۱۲۹ نفر اصناف هرمزگان تا ۱۵ فروردین تعطیل خواهند بود اعلام آماده باش بارندگی به فرمانداران هرمزگان یک زن و یک مرد فوت شدگان جدید کرونا در بندرعباس فرشیدی: مجبور باشیم راه های استان را می بندیم/ هنوز به اوج بیماری نرسیده ایم پیش بینی بارش های رگباری در هرمزگان از دوم فروردین هاشمی تختی: انتخابات مرکز هرمزگان سالم نبود/ برخی مسئولان اجرایی بازداشت شدند افتخارات شرکت فولاد هرمزگان در یک نگاه تعداد بیماران کرونایی هرمزگان سه رقمی شد/ ثبت ۱۶ بیمار جدید در یک روز/ سیر صعودی کرونا در کیش/ اولین مبتلا در بندرخمیر زلزله ۵/۴ ریشتری رویدر هرمزگان را لرزاند سه هفته پس از آغاز شیوع؛ برنامه های شورای شهر بندرعباس برای کنترل کرونا اعلام شد هفت بیمار کرونایی جدید در هرمزگان ثبت شد/ ۱۱۳ فوتی در کشور طی یک روز همزمان با کرونا؛ ۱۲۶ نفر قربانی الکل صنعتی شدند تایید انتخابات بندرعباس گیر کرد/ بررسی بیشتر لازم است افزایش مسمومان الکلی بندرلنگه به ۱۲ نفر/ فوتی ها به دو نفر رسیدند فوت مرد ۸۰ ساله بر اثر کرونا در هرمزگان/ تفکیک شیوع محله ای کذب است ارسال 121 اثر به جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان تازه‌ترین خبرها از مبتلایان به کرونا در هرمزگان: تعداد فوت‌شدگان ۸ نفر/ بشاگرد شهر پاک از کرونا مینی بوس حامل ۲۴ تبعه بنگلادش در بندرخمیر توقیف شد تناقض آماری مبتلایان کرونا در هرمزگان همچنان ادامه دارد تکذیب افزایش ۱۰ مبتلا به کرونا در هرمزگان پس از هفت ساعت مشاهده آرشیو
  • پر بازدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به خبر هرمزگان است و استفاده از مطالب، با ذکر منبع بلامانع است.