امروز
گروه خبري : هرمزگان در فضای مجازی
تاريخ انتشار : 1399/05/05 - 12:28 كد :2989
نطق تند رییس شورا علیه شهردار بندرعباس: آقای امینی زاده خبر دستگیری ها را شنیده اید؟
خبر هرمزگان- رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر، انتقادهای تندی را متوجه شهردار بندرعباس کرد.

متن کامل نطق فاطمه جراره را بخوانید: این روزها خبرهای جانفشانی‌ کادر درمان از یک سو و فشارهای سنگین اقتصادی تحمیل شده بر خانوارهای ایرانی از سوی دیگر  بعضی را به خطا نیاندازد که حنجره های پاک دیگر رمقی برای افشای موریانه‌های فساد و لانه‌های تباهی ندارند.

آنان که خنجر‌های طمع را از پشت و پهلو در پیکر مردم مظلوم بندرعباس فرو می‌کنند بدانند، نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر بندرعباس تا آخرین نفس در مقابل وجود بی مقدار همه آنها خواهند ایستاد و نخواهند گذاشت بیش از این منافع مردم خرج مطامع ننگین آقایان و آقازادگان شود.

سخنی با جناب امینی زاده:

آقای شهردار! خبر دستگیری مدیران ارشد شهرداری را شنیده اید؟

آیا ایشان را با اراده ی خود منصوب کردید یا دیگری از بیرون شهرداری چنین خبطی را بر شما تحمیل و بر بقای آنها اصرار نموده است؟

آیا گمان نمی‌کنید باید با سری افکنده و چشمانی خجل از مردم نجیب بندرعباس عذرخواهی کنید و غده‌های خفه کننده فساد رسیده به حلقوم شهرداری را با دست خود بیرون بکشید؟

آقای شهردار! جز این است که اوضاع اسفناک امروز شهر و شهرداری بندرعباس نتیجه لجاجت و پافشاری بر تصمیمات نادرست و انتصابات ناصواب و نشنیدن خیرخواهی آشکار و پنهان مشفقان دلسوز بوده است؟

پاسخ خود در آن روز که تذکرنامه سازمان بازرسی در باب ورود مدیران شهرداری به کارهایی که نباید، در همین صحن شورا خوانده شد را بخاطر دارید؟

آقای شهردار! مردم از منتخبان خود می‌پرسند که:

مگر شهرداری بندرعباس چند منطقه دارد که کشف فسادِ مدیریت ارشد در دو منطقه توسط دستگاه‌های ذی ربط، منجر، به تغییرات گسترده شده‌ است؟

آقای امینی زاده! اگر در جریان تخلفات بوده اید وااسفا! اگر در جریان نبوده اید وامصیبتا!!

و اگر در جریان بوده‌اید و تمایل به برخورد داشته‌اید اما دیگری به شما اجازه اقدام نمی‌داده که وااسفا و وامصیبتا!!

انگیزه‌های پرسنل توانمند و با تجربه شهرداری را با وارد کردن مدیرانی کشتید که چنین تباهی‌هایی را آفریده‌اند و اکنون در شهرداری این پرسش شنیده می‌شود که اگر هدف، رسیدن به چنین نتیجه‌ای بود چه نیازی به آوردن مدیر از جای دیگر؟ این سطح از خرابکاری را که همه می‌توانند!

سخنی با دستگاه و ضابطین محترم قضایی:

رئیس محترم کل دادگستری استان هرمزگان! جناب آقای دادستان! دستگاه‌های محترم نظارت!

اکنون که همت گمارده‌اید و پیگیری و نظارت‌هایتان را با دقت بیشتر و فاصله نزدیک‌تر از درون شهرداری انجام می‌دهید امید است که طبق آیه ۱۲ سوره مبارکه توبه سرمنشأ و رأس فساد را پیدا و با آن برخورد جدی و شدید کنید.

گمان نکنید اینان که هم اکنون متهم هستند، حلقه انتهای فسادند، که این برداشت فقط به تغییر مهره‌ها و نه تغییر روشها خواهد انجامید.

رهبر معظم انقلاب فرمودند که مبارزه با فساد، فریادها و نعره ها در پیش دارد. نه از سِمت کسی بهراسید و نه از نعره هایی که به گوشتان می رسد.

بزرگواران! در مبارزه با فساد، حتی اینکه پدر کسی بار انقلاب را به دوش می‌کشیده شما را نفریبد که پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.

اینکه کسی شغلش پیشگیری از فساد در یک دستگاه است شما را نفریبد که بسا گرگ‌هایی در لباس چوپانند!

سخنی با مدیران شهرداری:

مدیران عزیز و همکارانم در شهرداری، در پاکدستی و سلامت اغلب شما شکی نیست اما خطاب به آن معدود افرادی که خود را در بین پاکان پنهان نموده‌اند با جدیت می‌گویم که تا فرصت دارید این رویه را تغییر دهید و سرنوشت دستگیر شدگان در چنگال قانون را مایه عبرت کنید و ببینید چگونه کارفرمایان فساد به سادگی از آنان برائت جستند و دامن خود را از آن لجنزار بیرون کشیدند و عمل آنان را اقدامی «خودسرانه» نامگذاری کردند.

همکاران عزیز در شورای اسلامی شهر بندرعباس

ما علاوه بر پیشگاه مردم، به زودی در پیشگاه خداوند، پاسخگو و حاضر خواهیم بود. ما می‌توانیم دست در دست هم بنیاد فساد را بکنیم و ریشه آن را بخشکانیم.

از اختیاراتی که قانون در پیش پای ما و اعتمادی که ملت در پس ما قرار داده‌اند نهایت بهره را ببریم و باری که پذیرش این مسئولیت بر دوشمان گذاشته است را به منزل مقصود برسانیم.

وضعیت امروز شهرداری برازنده بندرعباس نیست!

حقوق و بیمه طیف زیادی از کارمندان و کارگران عقب مانده است، بازپرداخت مطالبات پیمانکاران با تبعیض‌های شرم‌آور انجام می‌شود و موضوعات فراوان دیگری اداره شهر را به ابتذال کشانده که می‌دانید.

 
 

 
 با پیوستن به کانال جدید،همچنان با ما همراه باشید.
در کانال جدید می توانید اخبار، انتقادات و پیشنهادهای خود را برای شورای سردبیری خبرهرمزگان ارسال نمایید.
لینک پیوستن به کانال جدید خبر هرمزگان:
 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آخرین اخبار
تایید مرگ بانوی ۶۸ ساله در صحنه درگیری ماموران و‌ خلافکاران/ واکنش دیرهنگام پلیس بندرعباس به یک خبر مدیرعامل منطقه آزاد قشم در حمله مسلحانه زخمی شد شمار جان باختگان کرونا در هرمزگان به ۹۸۳ نفر رسید/ شمار بستری‌ها باز از 100 نفر گذشت آخرین خبرها از زلزله ۵.۵ ریشتری هرمزگان/ ۳۰ خانوار اسکان اضطراری شدند انتقال خودروی مسافران از بنادر پل و چارک به قشم و کیش ممنوع شد هشدار: وضعیت نارنجی و قرمز کرونایی در کمین مردم هرمزگان شمار فوتی‌های کرونا در هرمزگان به یکهزار نفر نزدیک شد ساخت تالار فرهنگی مرکزی بندرعباس از سر گرفته می شود مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان: ۱۳۳۲ مدرسه زیر ۵۰ دانش آموز از اول بهمن دایر هستند هشدار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان/ کاهش 18 درصدی رعایت پروتکل‌های بهداشتی تقدیر پلیس از سه کودک مینابی به خاطر پلیس بازی مسوولانه جزییات بازگشایی مدارس در هرمزگان اعلام شد کاهش کم سابقه دما در هرمزگان/ بندرعباس به نقطه انجماد نزدیک شد ابتلای 17 نفر در یک دورهمی خانوادگی در بندرعباس به کرونا/ 13 نفر با حال وخیم بستری هستند نگاهی به همه سوابق مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی هرمزگان کرونا در کمین است/ نگرانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش سفرها کاهش دما در هرمزگان/ شناورهای سبک و تفریحی از تردد خودداری کنند سه نفر در اثر آتش‌ سوزی تانکر سوخت در جاده میناب- بندرعباس جان باختند ۱۵ مجوز صید به زنان جزیره هنگام اختصاص یافت کشتی توقیف شده کره جنوبی به اسکله بندرعباس منتقل شد افزایش تعداد فوتی های مشروب دست ساز در هرمزگان سرقت از یک فروشگاه اسلحه و لوازم شکار در بندرعباس+تکمیلی علی رئوفی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان شد مرگ دلفین خمیر در تصادف با قایق تندرو چهارمین روز پیاپی بدون فوتی کرونا در هرمزگان مصرف مشروب الکلی دست ساز در قشم دو قربانی گرفت عاملان تولید و‌ توزیع مشروب مسموم در قشم دستگیر شدند زمزمه های تغییر معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان شیر برنزی فارغان هرمزگان به خانه باز می گردد جسد یکی از ملوانان لندیگرافت خوارزم پیدا شد/ شش نفر دیگر هنوز مفقود هستند مرگ مشکوک یک زن جوان در قشم شهرداری قزوین ۴۰۰ میلیون هزینه دست مصنوعی پلنگ بشاگرد را پرداخت می کند افزایش آمار مبتلایان کرونا در میناب، بندرلنگه و خمیر تعداد مسمومان مشروب دست ساز در قشم به ۱۰ نفر رسید مسمومیت شش نفر در قشم با مشروب دست ساز واژگونی یک فروند لندینگرافت در حوالی لارک تصویر سازهای محلی از دیوارهای هرمز حذف شد کاسه ای زیر نیم کاسه گوشت و دوغ/ پیدا کنید دروغ فروش را پلنگ زخمی بشاگرد تحویل قزوین شد اعلام هشدار نارنجی هواشناسی هرمزگان/ هوا هشت درجه سردتر می شود مدال نقره بر گردن دانش آموزان هرمزگان در المپیاد اندونزی هفت تیرکشی در بندرعباس ۲ کشته بر جای گذاشت تصادف پژوی حامل سوخت در جاده سیریک میناب ۲ کشته و سه زخمی بر جای گذاشت تلاش برای بازگشت پلنگ هرمزگان به طبیعت ناکام ماند/ پزشکان دست نازک را قطع کردند تجمع اعتراضی کارگران پیمانکاری تنظیف و فضای سبز شهرداری بندرعباس/ بازگشت پیمانکار رد صلاحیت شده در پوشش نام جدید اعزام پلنگ زخمی به تهران هرمزگان بارانی می‌شود ابهام در چگونگی سرقت و انتقال «۱۱۰۰ تُن» پودر آلومینیوم از یک کشتی در بندرعباس/ سارقان دستگیر شدند شمار فوتی های کرونا در هرمزگان به 948 نفر رسید/ 38 نفر در آی‌ سی‌ یو وارونگی دما به عنوان متهم جدید بوی فاضلاب بندرعباس معرفی شد/ سرمایه گذار سرمایه نگذاشت مشاهده آرشیو
  • پر بازدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به خبر هرمزگان است و استفاده از مطالب، با ذکر منبع بلامانع است.