امروز
گروه خبري : هرمزگان در فضای مجازی
تاريخ انتشار : 1399/05/05 - 12:28 كد :2989
نطق تند رییس شورا علیه شهردار بندرعباس: آقای امینی زاده خبر دستگیری ها را شنیده اید؟
خبر هرمزگان- رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر، انتقادهای تندی را متوجه شهردار بندرعباس کرد.

متن کامل نطق فاطمه جراره را بخوانید: این روزها خبرهای جانفشانی‌ کادر درمان از یک سو و فشارهای سنگین اقتصادی تحمیل شده بر خانوارهای ایرانی از سوی دیگر  بعضی را به خطا نیاندازد که حنجره های پاک دیگر رمقی برای افشای موریانه‌های فساد و لانه‌های تباهی ندارند.

آنان که خنجر‌های طمع را از پشت و پهلو در پیکر مردم مظلوم بندرعباس فرو می‌کنند بدانند، نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر بندرعباس تا آخرین نفس در مقابل وجود بی مقدار همه آنها خواهند ایستاد و نخواهند گذاشت بیش از این منافع مردم خرج مطامع ننگین آقایان و آقازادگان شود.

سخنی با جناب امینی زاده:

آقای شهردار! خبر دستگیری مدیران ارشد شهرداری را شنیده اید؟

آیا ایشان را با اراده ی خود منصوب کردید یا دیگری از بیرون شهرداری چنین خبطی را بر شما تحمیل و بر بقای آنها اصرار نموده است؟

آیا گمان نمی‌کنید باید با سری افکنده و چشمانی خجل از مردم نجیب بندرعباس عذرخواهی کنید و غده‌های خفه کننده فساد رسیده به حلقوم شهرداری را با دست خود بیرون بکشید؟

آقای شهردار! جز این است که اوضاع اسفناک امروز شهر و شهرداری بندرعباس نتیجه لجاجت و پافشاری بر تصمیمات نادرست و انتصابات ناصواب و نشنیدن خیرخواهی آشکار و پنهان مشفقان دلسوز بوده است؟

پاسخ خود در آن روز که تذکرنامه سازمان بازرسی در باب ورود مدیران شهرداری به کارهایی که نباید، در همین صحن شورا خوانده شد را بخاطر دارید؟

آقای شهردار! مردم از منتخبان خود می‌پرسند که:

مگر شهرداری بندرعباس چند منطقه دارد که کشف فسادِ مدیریت ارشد در دو منطقه توسط دستگاه‌های ذی ربط، منجر، به تغییرات گسترده شده‌ است؟

آقای امینی زاده! اگر در جریان تخلفات بوده اید وااسفا! اگر در جریان نبوده اید وامصیبتا!!

و اگر در جریان بوده‌اید و تمایل به برخورد داشته‌اید اما دیگری به شما اجازه اقدام نمی‌داده که وااسفا و وامصیبتا!!

انگیزه‌های پرسنل توانمند و با تجربه شهرداری را با وارد کردن مدیرانی کشتید که چنین تباهی‌هایی را آفریده‌اند و اکنون در شهرداری این پرسش شنیده می‌شود که اگر هدف، رسیدن به چنین نتیجه‌ای بود چه نیازی به آوردن مدیر از جای دیگر؟ این سطح از خرابکاری را که همه می‌توانند!

سخنی با دستگاه و ضابطین محترم قضایی:

رئیس محترم کل دادگستری استان هرمزگان! جناب آقای دادستان! دستگاه‌های محترم نظارت!

اکنون که همت گمارده‌اید و پیگیری و نظارت‌هایتان را با دقت بیشتر و فاصله نزدیک‌تر از درون شهرداری انجام می‌دهید امید است که طبق آیه ۱۲ سوره مبارکه توبه سرمنشأ و رأس فساد را پیدا و با آن برخورد جدی و شدید کنید.

گمان نکنید اینان که هم اکنون متهم هستند، حلقه انتهای فسادند، که این برداشت فقط به تغییر مهره‌ها و نه تغییر روشها خواهد انجامید.

رهبر معظم انقلاب فرمودند که مبارزه با فساد، فریادها و نعره ها در پیش دارد. نه از سِمت کسی بهراسید و نه از نعره هایی که به گوشتان می رسد.

بزرگواران! در مبارزه با فساد، حتی اینکه پدر کسی بار انقلاب را به دوش می‌کشیده شما را نفریبد که پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.

اینکه کسی شغلش پیشگیری از فساد در یک دستگاه است شما را نفریبد که بسا گرگ‌هایی در لباس چوپانند!

سخنی با مدیران شهرداری:

مدیران عزیز و همکارانم در شهرداری، در پاکدستی و سلامت اغلب شما شکی نیست اما خطاب به آن معدود افرادی که خود را در بین پاکان پنهان نموده‌اند با جدیت می‌گویم که تا فرصت دارید این رویه را تغییر دهید و سرنوشت دستگیر شدگان در چنگال قانون را مایه عبرت کنید و ببینید چگونه کارفرمایان فساد به سادگی از آنان برائت جستند و دامن خود را از آن لجنزار بیرون کشیدند و عمل آنان را اقدامی «خودسرانه» نامگذاری کردند.

همکاران عزیز در شورای اسلامی شهر بندرعباس

ما علاوه بر پیشگاه مردم، به زودی در پیشگاه خداوند، پاسخگو و حاضر خواهیم بود. ما می‌توانیم دست در دست هم بنیاد فساد را بکنیم و ریشه آن را بخشکانیم.

از اختیاراتی که قانون در پیش پای ما و اعتمادی که ملت در پس ما قرار داده‌اند نهایت بهره را ببریم و باری که پذیرش این مسئولیت بر دوشمان گذاشته است را به منزل مقصود برسانیم.

وضعیت امروز شهرداری برازنده بندرعباس نیست!

حقوق و بیمه طیف زیادی از کارمندان و کارگران عقب مانده است، بازپرداخت مطالبات پیمانکاران با تبعیض‌های شرم‌آور انجام می‌شود و موضوعات فراوان دیگری اداره شهر را به ابتذال کشانده که می‌دانید.

 
 

 
 با پیوستن به کانال جدید،همچنان با ما همراه باشید.
در کانال جدید می توانید اخبار، انتقادات و پیشنهادهای خود را برای شورای سردبیری خبرهرمزگان ارسال نمایید.
لینک پیوستن به کانال جدید خبر هرمزگان:
 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آخرین اخبار
کرونا در هرمزگان دوباره اوج گرفت/ 9 فوتی در 20 مرداد رد پای کرونا در جزیره سبز ایران/ ابوموسی به وضعیت سفید رسید آتش سوزی بازار پردیس جان یک نفر را گرفت امام جمعه موقت کیش بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت فوتی‌های کرونا در هرمزگان به 590 نفر رسید/ 90 درصد تخت‌های ICU در بندرعباس پر است زلزله ۴.۸ ریشتری سرگز احمدی خسارتی نداشت اداره کل «سرپرست‌ها» در هرمزگان! بازداشت مدیر کل سابق دارایی هرمزگان/ اتهام؛ فساد مالی آدم ربای متواری پس از ۱۰ سال فرار بازداشت شد روزه سکوت شهردار بندرعباس سه ساله شد کرونا در هرمزگان 8 فوتی دیگر گرفت/ جانباختگان به 555 نفر رسید فرشیدی: مراسم محرم در شهرهای قرمز نباید حضوری برگزار شود/ پخت غذای نذری ممنوع چهارمین شهید مدافع سلامت هرمزگان کرونا در هرمزگان؛ 76 فوتی جدید در 10 روز شش فرد گرفتار در ارتفاعات بندرخمیر نجات یافتند امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت شمار فوتی‌های کرونا در هرمزگان به 540 نفر رسید/ 32 نفر با حال وخیم صدای "بندرعباس من کجاست "به پایتخت رسید افزایش مناطق قرمز کرونایی هرمزگان به ۹ شهرستان مرادی: شورای شهر نظارت نکرد، فساد مالی شهرداری بندرعباس خبر بین‌المللی شد کرونا هفته اول مرداد در هرمزگان ۵۵ قربانی گرفت هرمزگان دوباره به وضعیت قرمز کرونا برگشت تایید رسمی بازداشت شهردار منطقه یک بندرعباس به اتهام فساد مالی جریمه ۸۵۰ میلیارد تومانی آلومینیوم المهدی قطعی شد/ صدور دستور بستن حساب های بانکی مالک سابق بازگشت لاک پشت دریایی پوزه عقابی به دریا تمدید محدودیت های کرونایی در هرمزگان/ شمار فوتی ها به 506 نفر رسید نطق تند رییس شورا علیه شهردار بندرعباس: آقای امینی زاده خبر دستگیری ها را شنیده اید؟ کرونا طی چهار روز ۳۵ قربانی در هرمزگان گرفت هشدار وزارت بهداشت؛‌ به کیش سفر نکنید شبکه برق ۱۹ روستای لیردف جاسک گرفتار توفان شد فوتی های کرونا در هرمزگان از 500 نفر گذشت/ 5 فوتی جدید در ۲۴ ساعت فوتی‌های کرونا در هرمزگان دوباره دو رقمی شد/ 12 فوتی در یک روز کرونا در هرمزگان 9 فوتی دیگر گرفت/ شمار جانباختگان به 484 نفر رسید/ حال 25 نفر وخیم است سه خبر رسمی+ یک خبر غیر رسمی؛ سرپرست شهرداری منطقه یک بندرعباس معارفه شد سومین شهید سلامت در هرمزگان/ کرونا، جان لیلا بهمن زاده را گرفت فوتی های کرونا در هرمزگان به 475 نفر رسید/ 9 فوتی جدید در ۲۴ ساعت ۲۲۹ مدرسه ابتدایی با کمتر از ۱۰ دانش آموز در هرمزگان فعالیت دارند فرشیدی: هشت شهرستان هرمزگان قرمز است کرونا در تیرماه هرمزگان ۲۷۷ قربانی گرفت بازداشت کلاهبردار 12 میلیاردی خودرو آتش 3 هزار میلیارد به کشاورزان رودان خسارت زد کرونا در هرمزگان؛ هفت فوتی جدید؛ ۳۶ نفر با حال وخیم گرد و غبار در شرق هرمزگان عضو شورا: فاضلاب بندرعباس به مشکل امنیتی تبدیل شده است کرونا در هرمزگان جان 8 نفر دیگر را گرفت/ فوتی‌ها به 453 نفر رسید انتشار فرم های جعلی استخدام در پالایشگاه ستاره خلیج فارس/ مردم مراقب باشند احتمال خاموشی برق در برخی نقاط هرمزگان کاهش دو روزه‌ی ساعت کار ادارات هرمزگان کرونا در هرمزگان؛ فوت نوجوان 17 ساله آش نخورده و دهن سوخته مشاهده آرشیو
  • پر بازدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به خبر هرمزگان است و استفاده از مطالب، با ذکر منبع بلامانع است.